ПЛАН

культурно-масових заходів на червень 2014року.

                                                                        

з/п

Дата

Захід

Час

Місце

 

 01.

01.06.14

     Нд.

                   День захисту дітей. Третій День 3-го відкритого

Регіонального фестивалю - конкурсу ігрових програм «Казкова гра» та фестивалюдитячоїтворчості  тагри «Quest- Детства  fest».

Концертнорозважальна програма для дітей «Евері».   

    Конкурсна програма ДМ «Казка» - «Веселі   

    посмішки».

Відкриття виставки дитячих малюнків «Майбутнє в 

    наших руках».

Конкурс малюнків на асфальті «Мир – дітям!».

Дитяча розважальна програма стоматологічного центру «Дента К»

Клуб «Золотий ключик». Програма «Чудеса на 

    віражах».

ДМ «Казка». Програма «Казкова зарядка».

Квест школи Дитячого ТБ «Казкові пригоди у місті 

    «Казка».

МУЗИЧНА КАЗКА- ВИСТАВА Миколаївського міського молодіжного народного театру «С.Т.У.К.»

Школа Дитячого ТВ. Програма «Веселі клоуни».

Прогроамма 5 Міжнародного симпозіуму «Література.

    Діти.Час».Урочисте відриття літературного  

    фестивалю для дітей «Дивокрай».

Святкове закриття 3-го відкритого регіонального

   фестивалю - конкурсі ігрових програм

«Казкова гра» та фестивалюдитячоїтворчості  тагри

    «Quest- Детства  fest».Підведення підсумків конкурсу.Нагородження переможців. Галаконцерт.

 

 

 

 

 

 

10:00– 11:00

 

 

10:30–

 

 

11:00 – 11:30

11:00 – 12:00

 

11:30– 12:10

12:30 – 13:10

 

13:30 – 14:30

 

14:00 – 15:00

 

15:00 – 15:30

 

17:00 – 18:00

 

 

18:00 – 19:00

 

 

 

 

 

Дерев`яна фортеця

 

Ігрова кімната

 

Художня алея

Дитячий майданчик

 

Дерев`яна фортеця

 

Дерев`яна фортеця

Дерев`яна фортеця

 

Кам`яний замок

 

Дерев`яна фортеця

Дерев`яна фортеця

 

 

Амфітеатр

 

 

02.

04.06.14

Театралізована ігрова програма «Пригоди Літа» для учнів шкільного табору СШ№39 та СШ№ 37

Конкурс малюнків фарбами «Фарби літа».

Дитячий кіносеанс.

Година тихих ігор.

Чемпіонат по стрибкам «Казкові переможці».

Спортивно - ігрова програма «Веселі старти».

 

 

10:30 – 11:15

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

Дерев`яна фортеця

Центр дитячої творчості(далі ЦДТ)

Актовий зал

Алея коло ЦДТ

Алея коло тренажерів

Спортивна алея

 

 

03.

05.06.14

     Чт.

 

Всесвітній День оточуючого середовища.

Спортивноігрова програма для учнів СШ №51(70ч.)

«Забавні ігри».

Театралізована ігрова програма для малюків «Сонце, повітря та воданаші найкращі друзі».

Конкурс малюнків на асфальті «Світ навколо нас».

Дитячий кіносеанс.

Дворові ігри.

Чемпіонат по аерохокею.

Спортивно-розважальна програма «Веселі змагання».

 

 

10:00 -  10:45

 

11:00 – 11:30

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

Дерев`яна фортеця

 

Дитячий майданчик

Художня алея

Актовий зал

Територія містечка

ФОП Філімонів

Спортивна алея

 

04.

06.06.14

     Пт..

 

Театралізована ігрова програма «Веселі пригоди» для

Учнів шкільного табору СШ№ №37.

Конкурс малюнків олівцями«Здрастуй, Літо!».

Дитячий кіносеанс.

Година тихих ігр.

Чемпіонат по іграм з м’ячем «Казкові переможці».

Спортивна програма «Естафетна година».

 

 

 

11:00 – 11:30

 

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

Дерев`яна фортеця

 

ЦДТ

Актовий зал

Алея коло ЦДТ

Майданчик коло маяків

Спортивна алея

 

 

05.

07.06.14

     Сб.

 

Конкурс малюнків фарбами «Фарби літа».

Театралізована ігрова   програма  «Весела подорож».

Дитячий кіносеанс.

Спортивна програма «Різнокольорові обручі».

Чемпіонат з настільного більярду «Казкові

більярдисти».

Караоке для дітей «Веселі пісеньки».

Дискотека для дітей «Танцюйте з нами».

 

 

11:00– 11:30

12:00 – 12:45

15:30 – 16:00

16:00– 16:45

17:00 – 17:30

 

17:30 – 18:00

18:00 – 18:30

ЦДТ

Дерев`яна фортеця

Актовий зал

Спортивна алея

Ігрова кімната

 

Амфітеатр

Амфітеатр

 

 

 

06.

 

08.06.14

     Нд.

 

 

 

 

 

Всесвітній День океанів.

Конкурс малюнків на асфальті «Подорож океаном».

Чарівна година Казки. Театралізована ігрова програма

«Морські пригоди».

Дитячий кіносеанс.

Спортивна програма «Відпочиваємо всією сім`єю».

Чемпіонат зі скакалки.

Цикл пізнавальних програм «Прогулянка по Європі».

 

 

11:00 – 11:30

12:00– 12:45

 

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

Художня алея

Дерев`яна фортеця

 

Актовий зал

Спортивна алея

Алея коло тренажерів

Євро майдан

 

 

07

11.06.14

    Ср.

 

Театралізована ігрова програма «Казкові пригоди»для

учнів шкільного табору СШ№39 Зав. Району.

Конкурс малюнків олівцями «Здрастуй, літо!».

Дитячий кіносеанс.

Година тихих ігор.

Чемпіонат  на тренажерах.

Спортивна програма «Казкові атлети».

 

10:30 – 11:15

 

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

Дитячий майданчик

 

ЦДТ

Актовий зал

Алея коло ЦДТ

Майдан з тренажерами

Спортивна алея

 

.08.

 

12.06.14

     Чт.

Спортивні змагання «Веселі старти» для учнів шкільного табору СШ №51 (70ч.)

Театралізована ігрова програма для малюків «Ігри клоуна Веселуна».

Конкурс аплікацій «Сонце, повітря та воданаші найкращі друзі!».

Дитячий кіносеанс.

Дворові ігри.

Чемпіонат по шахам «Казкові  переможці».

Спортивна програма «Швидкий м`яч».

 

10:00 – 10:45

11:00 – 11:30

 

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

 

 

Дерев`яна фортеця

Дитячий майданчик

Ігрова кімната

 

Актовий зал

Територія містечка

Ігрова кімната

Спортивна алея

 

 

 

09.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

13.06.14

      П

Театралізована ігрова програма «Лісна братва» для

учнів шкільного табору СШ№ 37.

Конкурс малюнків фарбами «Фарби літа».

Дитячий кіносеанс.

Година тихих ігор.

Чемпіонат по іграм в класики.

Спортивна програма «Ми з товаришем удвох».

 

 

 

 

11:00 – 11:30

 

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

 

 

 

 

 

Дерев`яна фортеця

 

ЦДТ

Дитячий майданчик

Актовий зал

Алея коло ЦДТ

Спортивна алея

 

 

 

10.

14.06.14

     Сб.

Конкурс малюнків олівцями «Здрастуй, Літо!».

Театралізована ігрова   програма для  малюків

 «Веселе Вовченя».

Дитячий кіносеанс.

Спортивно-розважальна програма «Веселі змагання».

Чемпіонат «Казкові  бігуни».

Караоке для дітей «Веселі пісеньки».

Дискотека для дітей «Танцюйте з нами».

 

11:00– 11:30

12:00 – 12:45

 

15:30 – 16:00

16:00– 16:45

17:00 – 17:30

17:30 – 18:00

18:00 – 18:30

ЦДТ

Дерев`яна фортеця

 

Актовий зал

Спортивна алея

Алея коло тренажерів

Амфітеатр

Амфітеатр

 

11.

15.06.14

     Нд.

Конкурс поробок з природного матеріалу.

Чарівна година Казки. Театралізована ігрова програма. .

Дитячий кіносеанс.

Спортивна програма «Відпочиваємо всією сім`єю».

Чемпіонат з настільного футболу «Казкові

футболісти

Цикл пізнавальних програм «Прогулянка по Європі».

 

11:00 – 11:30

12:00– 12:45

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

 

18:00 – 18:45

 

 

ЦДТ

Дерев`яна фортеця

Актовий зал

Спортивна алея

Ігрова кімната

 

Євро майданчик

 

 

 

 

12.

18.06.14

     Ср.

    

                                   КВЕСТ «В  КВЕСТ « В пошуках скарбів» для шкільного      

                                    табору СШ № 39 Заводського району.                       

                                  Конкурс ма Конкурс малюнків фарбами «Фарби літа».

Дитячий кіносеанс.

Година тихих ігор.

Чемпіонат по змаганнях на тренажерах.

Спортивна програма «Спортивні ігри».

 

10:30 – 11:15

 

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

 

Дерев`яна фортеця

 

ЦДТ

Амфітеатр

Алея коло ЦДТ

Майдан з тренажерами

Спортивна алея

 

 

13.

 

19.06.14

     Чт.

Театралізована ігрова програма «Веселий Дракоша»

для. Учнів шкільного табору СШ№37.

Конкурс малюнків олівцями «Здрастуй, Літо!».

Дитячий кіносеанс.

Дворові ігри.

Чемпіонат по змаганням з настільного футболу

 «Казкові футболісти».

Спортивна програма «Рухливі ігри».

                     

11:00 – 11:30

 

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

 

18:00 – 18:45

 

 Дитячий майданчик

 

ЦДТ

Актовий  зал

Територія містечка

Ігрова кімната

 

Спортивна алея

 

14.

 

20.0614

     Пт.

                                   Розважальна програма «Весела годинка» для учнів

                                   шкільного    шкільного табору СШ № 51 (70ч.)

Театралізована ігрова програма «Веселий Лісовичок».

Конкурс малюнків фарбами «Фарби літа».

Дитячий кіносеанс.

Година тихих ігор.

Чемпіонат зі скакалки.

Спортивна програма «Спортивні змагання».

 

10:00 – 10:45

 

11:00 – 11:30

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

Дерев`яна фортеця

 

Дитячий майданчик

ЦДТ

Актовий зал

Алея коло ЦДТ

Алея коло кренажерів

Спортивна алея

 

 

 

15.

 

 

21.0614

     Сб.

 

 

Конкурс малюнків олівцями «Дружба дітей

 запорука миру».

Театралізована ігрова   програма для  малюків

 «Хороводи з Лунтиком».

Дитячий кіносеанс.

Спортивно-розважальна програма «Естафетний БУМ».

Чемпіонат «Казкові  бігуни».

Караоке для дітей «Веселі пісеньки».

Дискотека для дітей «Танцюйте з нами».

 

11:00– 11:30

 

12:00 – 12:45

 

15:30 – 16:00

16:00– 16:45

17:00 – 17:30

17:30 – 18:00

18:00 – 18:30

 

 

ЦДТ

Дерев`яна фортеця

 

Актовий зал

Спортивна алея

Алея коло тренажерів

Амфітеатр

Амфітеатр

 

 

16.

22.06.14

     Нд.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

 в Україні.

Конкурс малюнків на асфальті «Героям війни!».

Чарівна година Казки. Театралізована ігрова програма. .

Дитячий кіносеанс.

Спортивна програма «Відпочиваємо всією сім`єю».

Чемпіонат з настільного футболу «Казкові

футболісти

КВЕСТ «Дорогами війни».

 

 

 

11:00 – 11:30

12:00– 12:45

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

 

18:00 – 18:45

 

 

 

 

Художня алея

Дерев`яна фортеця

Актовий зал

Спортивна алея

Ігрова кімната

 

Дерев`яна фортеця

 

 

17.

25.06.14.

     Ср.

Театралізована ігрова програма для малюків«У

підводному царстві».

Конкурс малюнків фарбами «Фарби літа».

Дитячий кіносеанс.

Дворові ігри.

Чемпіонат по аерохокею.

Спортивно - розважальна програма

«Зі спортом ми дружимо!».

 

11:00 – 11:30

 

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

 

Дитячий майданчик

 

ЦДТ

Актовий зал

Алея коло ЦДТ

ФОП МІРОН

Спортивна алея

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

 

 

26.06.14

     Чт.

 

 

Театралізована ігрова програма для малюків

«Весела зустріч».        

Конкурс аплікацій «Дружба дітейзапорука миру».

Дитячий кіносеанс

Година тихих ігор.

Чемпіонат на тренажерах.

Спортивна програма «Швидкий м`яч».

 

 

11:00 – 11:30

 

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

Дитячий майданчик

 

ЦДТ

Актовий зал

Територія містечка

Майдан з тренажерами

Спортивна алея

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

27.06.14

      Пт.

Театралізована ігрова програма «Незвичайна зустріч».

Конкурс малюнків олівцями «Здрастуй, Літо

Дитячий кіносеанс.

Дворові ігри.

Чемпіонат з обручами.

Спортивна програма «Казковий спорт».

 

11:00 – 11:30

12:00 – 12:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

Дитячий майданчик

ЦДТ

Актовий зал

Територія містечка

Алея коло тренажерів

Спортивна алея

 

 

20.

 

28.05.14

      Сб.

День Конституції України.

 

Конкурс малюнків на асфальті «Україна в наших серцях».

Театралізована ігрова   програма для  малюків

 «Казкові естафети».

Дитячий кіносеанс.

Тематична програма «Що таке Конституція? Наші права та обовязки».

Чемпіонат з настільного футболу «Юні футболісти».

Караоке для дітей «Веселі пісеньки».

Дискотека для дітей «Танцюйте з нами».

 

 

11:00– 11:30

 

12:00 – 12:45

 

15:30 – 16:00

16:00– 16:45

17:00 – 17:30

17:30 – 18:00

18:00 – 18:30

 

ЦДТ

 

Дерев`яна фортеця

 

Актовий зал

Дерев`яна фортецяІгрова кімната

Амфітеатр

Амфітеатр

 

 

21.

29.06.14

      Нд.

 

 

 

 

День молоді.

 

Конкурс аплікацій «Сонце, повітря та вода  -

наші найкращі друзі».

Чарівна година Казки. Театралізована ігрова програма..

Дитячий кіносеанс.

Спортивна програма «Спортивний настрій».

Чемпіонат з м’ячем.

Розважальнотанцювальна програма «Святкуйте

 з нами!».

 

 

11:00 – 11:30

 

12:00– 12:45

15:30 – 16:00

16:00 – 16:45

17:00 – 17:30

18:00 – 18:45

 

 

 

 

ЦДТ

 

Дерев`яна фортеця

Актовий зал

Спортивна алея

Алея коло тренажеів

ПЛ. перед маяками

 

 

 

 

3,10, 17, 24, 31 - пятницаЯНВАРЬ

- 11.00 - игровые программы для малышей,  15.00 - спортивные программы 

4, 11,18 ,25  - суббота

12.00 - игровые программы для малышей 15.00 - спортивные программы 

5, 12, 19, 26 - воскресенье-

12.00 - игровые программы для малышей 15.00 - спортивные программы

_______________________________________________________

ФЕВРАЛЬ

1, 8, 15, 22 - суббота

- 12.00 - Игровые программы для малышей, 15.00- спортивные программы


2, 9, 16, 23 - воскресенье

- 12.00 - Театрализованные игровые программы, 15.00 - спортивно - игровые состязания


7, 14, 21, 28 - пятница

- 11.00 - Игровые программы для малышей, 15.00 - спортивно - игровые состязания